Warung Sembang-Sembang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warung Sembang-Sembang

warung sembang-sembang..sembanglah disini...

HomeHome  Portal NewsPortal News  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Kaki aku kehilangan perasaan

Go down 
alyn
bola77
popolan
7 posters
AuthorMessage
popolan
police recruit (lower rank)

Kaki aku kehilangan perasaan Empty
PostSubject: Kaki aku kehilangan perasaan   Kaki aku kehilangan perasaan Icon_minitimeMon Mar 03, 2014 2:52 pm

hai, aku ni pesakit diabetes dh bbrp thn dh. dulu aku x de apa pe masalah pon, tp kebelakangan ni, kaki aku sentiasa kehilangan perasaan, kadang2 x de rasa langsung atau pon kebas gak! risau sgt lah ni. masalah cam ni serius x?
Back to top Go down
bola77
sub-inspector (lower rank)
sub-inspector (lower rank)
bola77

PostSubject: Kencing manis   Kaki aku kehilangan perasaan Icon_minitimeTue Mar 04, 2014 1:57 am

Kawan saya juga rasa kebas, dia ada kencing manis 6 tahun dah. Pesakit kencing manis biasanya akan hadapi masalah kerosakan sarah. Saya cadangkan awak lekas pi jumpa doktor. Kalau tangguh lagi, mungkin semakin serius sehingga kena potong tangan atau kaki.
Back to top Go down
alyn
constabel (Lower rank)
constabel (Lower rank)

PostSubject: Re: Kaki aku kehilangan perasaan   Kaki aku kehilangan perasaan Icon_minitimeWed Mar 05, 2014 2:44 pm

hi, sy nak share pasal bapa sy juga dpt penyakit kencing manis.. dia telah mengalami kesakitan yg sgt serious sampai tak boleh tidur..susah hati tengok dia hidup dlm kesakitan dah bagi dia cuba byk perubatan tapi keadaan semakin tenat..
nasib baik ade kwn bagi tau ubat Live-well MECOMIN,nenek dia juga makan ubat ini..
bapa sy dah makan beberapa bulan, kakinya tak selalu kebas. dia nampak makin sihat...

Last edited by alyn on Thu Mar 06, 2014 4:41 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
popolan

PostSubject: Re: Kaki aku kehilangan perasaan   Kaki aku kehilangan perasaan Icon_minitimeThu Mar 06, 2014 2:29 pm

eh mane dpt beli Livewell Mecomin yg wak ckp tu? aku nk cuba gak, harap dpt mengurangkan masalah kaki aku ni.
Back to top Go down
jolenechan46

PostSubject: Re: Kaki aku kehilangan perasaan   Kaki aku kehilangan perasaan Icon_minitimeFri Mar 07, 2014 10:00 am

jika makanan u kurangkan gula , rasanya ada tolong sikit.
makan supplement pun kena jaga makanan and senam banyak tu.
semoga sihat ya!
Back to top Go down
taotua

PostSubject: kebas kaki   Kaki aku kehilangan perasaan Icon_minitimeFri Mar 07, 2014 11:31 am

Dah lama saya ada kencing manis, kaki selalu sakit dan kebas, memang benci penyakit ni buat saya sengsara. Ramai pesakit kencing manis juga hadapi masalah yang sama dengan saya. Memang sukar diubati. Hari tu semasa lepak di pasaraya, saya ternampak catalog live Well di Watson, cerita tentang ubat penyembuhan saraf untuk pesakit kencing manis. Nampak macam bagus, aku terus beli dan cuba 3 kali sehari, sekali sebiji.. Dah 3 bulan sekarang aku dah sembuh banyak. Anda boleh dapat lebih byk maklumat di sini. livewell2u.com/products.php?p=mecomin
Back to top Go down
Graj16

PostSubject: tambahan supplement punca rosak saraf pesakit kencing manis   Kaki aku kehilangan perasaan Icon_minitimeTue Mar 25, 2014 11:55 pm

hai,aku nak cerita tentang ayah aku yg hadapi penyakit kencing manis sejak 3 thn.....pada mulanya kaki dia tak berapa kebas tapi selepas mkn satu jenis supplement tapi aku tak tahu namanya....ia telah menjadi teruk,,dia telah mengalami sakit saraf seperti selalu tangann kaki dia kebas n sakit .....lepas beberapa hari jumpa doktor baru ok sikit ,,,tlg jaga supplement yng dia mkn kerana ia rosak saraf n itu blh sebab penghantaran darah ke otok sangkut....

Back to top Go down
syierra

PostSubject: Re: Kaki aku kehilangan perasaan   Kaki aku kehilangan perasaan Icon_minitimeSat Mar 29, 2014 2:30 am

Kaki awk mgkn mengalami kerosakkan sistem saraf. Abng sya pun mrupakn seorg diabetis. Kadng2 kaki dia pun bleh jadi sakit mcm ada angin masuk ja. Walupn dia tak buat kerja yg memenatkan, kaki dia bleh jadi kejang n teda perasaan. Lepas dia pi jumpa doktr mmg sah, masalah sistem saraf. lepas buat research2, kmi terjumpa satu katalog ttg ubat sakit saraf kat kaki ni. Nama dia LiveWell Mecomin.

Live Well Mecomin ni bleh tolg kurangkan sakit atau kejang kat kaki awk. Siapa2 yg mengalami masalah sistem saraf kat kaki pn bleh guna ni tp perlu tnya doktr dlu utk nasihat yg lebih baik. Utk info yg lebih lanjut, sila rujuk kat sini -- livewell2u.com/products.php?p=mecomin
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Kaki aku kehilangan perasaan   Kaki aku kehilangan perasaan Icon_minitime

Back to top Go down

Kaki aku kehilangan perasaan
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» kekebasan kaki