Warung Sembang-Sembang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warung Sembang-Sembang

warung sembang-sembang..sembanglah disini...

HomeHome  Portal NewsPortal News  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Tolong bg cadangan ye :)

Go down 
anis
milooaiss
6 posters
AuthorMessage
milooaiss
sub-inspector (lower rank)
milooaiss

Tolong bg cadangan ye :) Empty
PostSubject: Tolong bg cadangan ye :)   Tolong bg cadangan ye :) Icon_minitimeMon Oct 20, 2014 8:52 pm

hye smua, korang ade pakai wifi broadband ker? yg telco mane satu best eh? sbb aku rasa nk p sign up satu gak, skrg aku pakai wifi asrama jer, lambat sgt lah, bila bosan pon x leh tengok youtube. alaa.. erm, bajet aku Rm60-Rm70 lah. korang ade apa cadangan x? nk yg speed die cepat dan stable lah.
Back to top Go down
anis
police recruit (lower rank)

PostSubject: Re: Tolong bg cadangan ye :)   Tolong bg cadangan ye :) Icon_minitimeTue Oct 21, 2014 10:35 am

nak begitu bazirkah?hostel you sudah ada wifi,begitu x blh guna?
skr byk tempat ada free wifi,u blh perga tempat itu guna free punya wifi,x perlu bazir duit utk beli broadband.
Back to top Go down
dianaphilip

PostSubject: Re: Tolong bg cadangan ye :)   Tolong bg cadangan ye :) Icon_minitimeWed Oct 22, 2014 9:18 am

aku setuju dengan u..kalau aku tidak dapat habis assignment ku kalau sambungan internet asrama ku selalu putus..memang piss off tau…atas tak ada pilihan, aku akan guna hotspot phone ku untuk habiskan assignmentku. Tapi aku pun selalu bimbang bhw phone ku akan rosak kalau aku selalu guna phone ku sebagai router untuk connect internet…tapi kalau tak guna, apa yg boleh ku buat?
Back to top Go down
apiapi

PostSubject: Re: Tolong bg cadangan ye :)   Tolong bg cadangan ye :) Icon_minitimeThu Oct 23, 2014 1:25 am

Skr I guna celcom porta wifi,agak bagus, tak ada apa masalah. Coverage bagus, internet connection pun cepat dan tak ada gagal.i sgt suka guna!
Jika you nak beli wireless broadband,you blh sign up adavance/pro package,dan u blh dpt satu free punya 4G LTE Wifi Modem,harganya RM368,sgt berbaloi.dan itu basic package, hanya perlu RM50.
You blh sign package itu skr
Tolong bg cadangan ye :) ScreenHunter_94Oct200612_zpsa5fae90d
Back to top Go down
rayajass

PostSubject: Re: Tolong bg cadangan ye :)   Tolong bg cadangan ye :) Icon_minitimeFri Oct 24, 2014 7:53 am

broadband wayarles tidak akan macam broadband berwayar yang mempunyai kestabilan yg mencukupi.
Anda ingin internet yang stabil? Kalau nak, anda perlu memilih broadband berwayar.
Jika anda nak akses internet wayarles, mengapa tidak menghidupkan hotspot telefon anda .. ia akan menyelesaikan masalah anda dan tak payah cari broadband wayerles yg lain. . .
Back to top Go down
zakrani

PostSubject: Re: Tolong bg cadangan ye :)   Tolong bg cadangan ye :) Icon_minitimeSun Oct 26, 2014 2:08 am

I sedang guna celcom porta wifi juga,I agak suka guna. Sizenya kecil, senang dibawa dan connection pon bagus,I blh connect ke internet apa2 masa.
Back to top Go down
milooaiss
milooaiss

PostSubject: Re: Tolong bg cadangan ye :)   Tolong bg cadangan ye :) Icon_minitimeMon Oct 27, 2014 9:44 pm

thanks utk info2 tuh ye. rasa pelan ni best eh! murah gak. aku nk sign yg RM68 sebulan tu. dan blh connect bbrp device pd ms yg same kan? nk ajak roommate aku kongsi bersama2 lah. dpt jimat byk gak. huhu
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Tolong bg cadangan ye :)   Tolong bg cadangan ye :) Icon_minitime

Back to top Go down

Tolong bg cadangan ye :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» tlg bg cadangan wak
» tlg bagi cadangan
» nak minta cadangan daripada pengguna celcom xpax kaw kaw
» TOLONG rekomen internet business plan yg okay?